CTCH114F-223L
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH114F-223L
JLCPCB Part #
C7116512
Package
Plugin,D=10mm
Description
120mA 22mH 34Ω ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS