CTCH114F-272L
MFR.Part #
CTCH114F-272L
JLCPCB Part #
C6161626
Package
Plugin,D=10mm
Description
2.7mH 290mA 3.7Ω ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS