CT0402CSF-7N5K
MFR.Part #
CT0402CSF-7N5K
JLCPCB Part #
C7116090
Package
SMD,1x0.7mm
Description
140mΩ 4.4GHz 7.5nH ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS