CT0402CSF-68NJ
MFR.Part #
CT0402CSF-68NJ
JLCPCB Part #
C5604016
Package
SMD,1x0.7mm
Description
1.1Ω 1.62GHz 68nH ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS