CT0402CSF-12NK
MFR.Part #
CT0402CSF-12NK
JLCPCB Part #
C7233657
Package
SMD,1x0.7mm
Description
12nH 180mΩ 3.6GHz ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS