CTVF-0-100K-03
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTVF-0-100K-03
JLCPCB Part #
C6146457
Package
Plugin,D=12.7mm
Description
10uH 23mΩ 5.9A ±10% Plugin,D=12.7mm Power Inductors ROHS