CTH7VF-561K
MFR.Part #
CTH7VF-561K
JLCPCB Part #
C17678439
Description
1.3Ω 1MHz 320mA 540mA 560uH ±10% Plugin,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS