CT0402CSF-33NJ
MFR.Part #
CT0402CSF-33NJ
JLCPCB Part #
C7233662
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.2GHz 33nH 410mΩ ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS