CT0402CSF-15NH
MFR.Part #
CT0402CSF-15NH
JLCPCB Part #
C7233658
Package
SMD,1x0.7mm
Description
15nH 210mΩ 3.2GHz ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS