CTTF0201F-6N8G
MFR.Part #
CTTF0201F-6N8G
JLCPCB Part #
C6490901
Package
0201
Description
110mA 2.3Ω 4GHz 6.8nH 8@500MHz ±2% 0201 Inductors (SMD) ROHS