CTML0603F-8R2M
MFR.Part #
CTML0603F-8R2M
JLCPCB Part #
C5603430
Package
0603
Description
18MHz 2.1Ω 35@4MHz 5mA 8.2uH ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS