CT0402CSF-3N9K
MFR.Part #
CT0402CSF-3N9K
JLCPCB Part #
C5629250
Package
SMD,1x0.7mm
Description
110mΩ 3.9nH 5.8GHz ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS