USF370-9.99M-0.1%-5PPM
MFR.Part #
USF370-9.99M-0.1%-5PPM
JLCPCB Part #
C1491767
Description
-40℃~+85℃ 750mW 9.99MΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS