H41K2DZA
MFR.Part #
H41K2DZA
JLCPCB Part #
C1407244
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Metal Film Resistors ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS