MP930-560-1%
MFR.Part #
MP930-560-1%
JLCPCB Part #
C1369466
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 30W 560Ω Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS