MP925-25.0K-1%
MFR.Part #
MP925-25.0K-1%
JLCPCB Part #
C1365892
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 25W 25kΩ Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS