MP725-25.0-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP725-25.0-1%
JLCPCB Part #
C4242946
Package
DPAK
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 25W 25Ω Thick Film Resistor ±1% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS