USF340-500K-0.01%-5PPM
MFR.Part #
USF340-500K-0.01%-5PPM
Description
-40℃~+85℃ 333mW 500kΩ Thick Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS