MP9100-0.30-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP9100-0.30-1%
JLCPCB Part #
C5800469
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 100W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS