Y169010R0000Q0L
MFR.Part #
Y169010R0000Q0L
JLCPCB Part #
C3351753
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors