VAWQ6-Q48-S3R3H
MFR.Part #
VAWQ6-Q48-S3R3H
JLCPCB Part #
C5989771
Package
DIP-24
Description
1 18V~72V 1A 3.3V 3kV 6W 70% DIP-24 Isolated Power Modules ROHS