REC10-243.3SZ/H2/M
Extended
MFR.Part #
REC10-243.3SZ/H2/M
JLCPCB Part #
C5864591
Package
DIP-24
Description
1 10W 2A 2kV 3.3V 82% 9V~36V Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overload protection、Automatic fault recovery、Synchronous rectification control DIP-24 Isolated Power Modules ROHS