PDS1-S15-S15-M-TR
MFR.Part #
PDS1-S15-S15-M-TR
JLCPCB Part #
C7324641
Package
SMD-5P,12.7x8.3mm
Description
1 13.5V~16.5V 15V 67mA 81% SMD-5P,12.7x8.3mm DC-DC Power Modules ROHS