V78E12-1000-SMT-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
V78E12-1000-SMT-TR
JLCPCB Part #
C6015299
Package
SMD-8P,15.2x8.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 12V 15.24mm 16V~36V 1A 200uA 680uF 700kHz 75mVp-p 8.25mm 8.5mm 95% Short Circuit Protection ±3% SMD-8P,15.2x8.5mm DC-DC Power Modules ROHS