AM3T-1224DH35-VZ
MFR.Part #
AM3T-1224DH35-VZ
JLCPCB Part #
C5549760
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-24V~24V 2 3.5kV 3W 63mA 79% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS