PQP1-D24-S15-M-TR
MFR.Part #
PQP1-D24-S15-M-TR
JLCPCB Part #
C6147918
Package
SMD-5P,14x14mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~36V 1W 67mA 78% SMD-5P,14x14mm Isolated Power Modules ROHS