PQP3-D24-S15-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQP3-D24-S15-M-TR
JLCPCB Part #
C6147929
Package
SMD-5P,14x14mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~36V 200mA 3W 83% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SMD-5P,14x14mm Isolated Power Modules ROHS