PQP1-D24-D15-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQP1-D24-D15-M-TR
JLCPCB Part #
C7262377
Package
SMD-5P,14x14mm
Description
-40℃~+85℃ 100mVp-p 14mm 14mm 15V 18V~36V 2 300kHz 33mA 77% 9mm Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SMD-5P,14x14mm DC-DC Power Modules ROHS