PDQE10-Q24-D15-D
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDQE10-Q24-D15-D
JLCPCB Part #
C5824280
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 15V 2 333mA 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS