PESE1-S12-D15-M
MFR.Part #
PESE1-S12-D15-M
JLCPCB Part #
C5709197
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.02W 10.8V~13.2V 15V 2 34mA 3kV 83% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS