PDSE1-S12-D15-M
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PDSE1-S12-D15-M
JLCPCB Part #
C6949701
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.08W 1.5kV 10.8V~13.2V 15V 2 36mA 83% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS