PESE1-S12-D12-M
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PESE1-S12-D12-M
JLCPCB Part #
C5844912
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1.008W 10.8V~13.2V 12V 2 3kV 42mA 83% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS