TBL008-1000-10BE
MFR.Part #
TBL008-1000-10BE
JLCPCB Part #
C17324176
Package
Plugin,P=10mm
Description
1 10 10P 10mm 600V 66A Blue Through Hole Plugin,P=10mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS