PRME1-S24-S15-M
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PRME1-S24-S15-M
JLCPCB Part #
C5828948
Package
SMD-6P,15.2x8.5mm
Description
1 15V 1W 22.8V~25.2V 3kV 67mA 71% SMD-6P,15.2x8.5mm Isolated Power Modules ROHS