PDQE15-Q24-S3-D
MFR.Part #
PDQE15-Q24-S3-D
JLCPCB Part #
C7025099
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 13W 3.3V 4A 88% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS