DS01C-254-S-10BE
MFR.Part #
DS01C-254-S-10BE
JLCPCB Part #
C6225670
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 10 2.54mm 24V 25mA SPST Plugin,P=2.54mm DIP Switches ROHS