MPX-474K275VAC-E-E4
Extended
Manufacturer
CORETONG
MFR.Part #
MPX-474K275VAC-E-E4
JLCPCB Part #
C2761813
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 470nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS