MPX-103K275VAC-B-C2
Extended
Manufacturer
CORETONG
MFR.Part #
MPX-103K275VAC-B-C2
JLCPCB Part #
C2761800
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 275V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS