MPX-224K275VAC-C-D3
Extended
Manufacturer
CORETONG
MFR.Part #
MPX-224K275VAC-C-D3
JLCPCB Part #
C2761807
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS