MPX-104K275VAC-B-C3
Extended
Manufacturer
CORETONG
MFR.Part #
MPX-104K275VAC-B-C3
JLCPCB Part #
C2761802
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 275V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS