MS252010-3R3M-W
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS252010-3R3M-W
JLCPCB Part #
C2858824
Package
SMD,2.5x2x1mm
Description
1.2A 1.2A 195mΩ 3.3uH ±20% SMD,2.5x2x1mm Power Inductors ROHS