MS1360-4R7M
MFR.Part #
MS1360-4R7M
JLCPCB Part #
C380139
Package
SMD,13.7x12.6mm
Description
13A 18A 4.7uH 8mΩ Molded Inductor ±20% SMD,13.7x12.6mm Power Inductors ROHS