MTP2915-2R2MC
MFR.Part #
MTP2915-2R2MC
JLCPCB Part #
C881735
Package
SMD
Description
2.2uH 2mΩ 30A 60A Flat-wire wound inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS