MBH125-470M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MBH125-470M
JLCPCB Part #
C2981394
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.8A 47uH 85mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS