MS1770-150M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1770-150M
JLCPCB Part #
C18337519
Package
SMD,18.7x17mm
Description
12A 15mΩ 15uH 16A ±20% SMD,18.7x17mm Power Inductors ROHS