MTF1050-4R7M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MTF1050-4R7M
JLCPCB Part #
C5361001
Package
SMD,11.2x10.2mm
Description
11A 15A 4.7uH 8.8mΩ ±20% SMD,11.2x10.2mm Power Inductors ROHS