MSA434R7M0S001
MFR.Part #
MSA434R7M0S001
JLCPCB Part #
C3233714
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.5A 4.7uH 72mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS