NR6028M4R7A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR6028M4R7A
JLCPCB Part #
C47327067
Package
SMD,6x6mm
Description
29mΩ 3.09A 3.17A 4.7uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS