AAPS0624M3R3A
MFR.Part #
AAPS0624M3R3A
JLCPCB Part #
C53154756
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
10.1A 3.3uH 38.5mΩ 5.55A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS