ABG05A20N1R5
MFR.Part #
ABG05A20N1R5
JLCPCB Part #
C311446
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 26mΩ 3.3A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS